Praca w Holandii od zaraz sortownie owoców i warzyw- magazyny- szklarnie okolice Rotterdamu !!!

Cena : Proszę o kontakt

Szukasz zatrudnienia w Holandii od zaraz? Pracuj na stanowisku Pracownik produkcji.

Oferta skierowana dla kobiet, par

Pracodawca oferuje:

- System pracy 3-zmianowy

- umowa na warunkach Holenderskich

- extra płatne nadgodziny

- wypłaty w systemie tygodniowym, zaliczki

- wspólne zakwaterowanie dla par, grup znajomych

- opiekę koordynatorów

-dostęp do aplikacji dla pracowników 24/7

- legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu)

- dobre warunki finansowe

- zakwaterowanie

- ubezpieczenie

Liczymy na Ciebie jeśli:

-masz motywację do pracy

-potrafisz pracować w grupie

Nie wymagamy znajomości języka oraz doświadczenia !

Mile widziane:

- znajomość angielskiego, prawo jazdy kat.B

Opis stanowiska:

Praca na produkcji z możliwością różnych stanowisk takich jak:

sortownie owoców i warzyw ( kontrola jakości produktów, oklejanie, pakowanie )

- magazyny, order picker, szklarnie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Sandra +48 731 901 913

Kamila +48 570 901 414

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver (KRAZ 18450 )

Częstochowa ul. Gminna 131

Strona www: www.klaverteam.com